HFCL OFIBER CMD 2,0

informacja

CECHY:

kabel do kanalizacji teletechnicznej

włókna G.652D

instalacja poprzez zaciąganie lub wdmuchiwanie

suche uszczelnienie ośrodka

wzmocnienie w postaci włókien szklanych

pojemność do 288 włókien

do pobrania
specyfikacja

PARAMETRY KABLA
BUDOWA WARTOŚĆ MATERIAŁ
Ilość włókien 12F 24F 24F 48F 72F 96F 144F  
Ilość włókien w tubie 12       6 12 Włókno światłowodowe
Ilość tub 1 4 2 4 6 8 12 PBTP
Ilość wypełniaczy 5 2 4 2 0  HDPE
Luźna tuba OD ± 0.1 mm 1.4 / 2.0  PBTP
Centralny element wzmacniający 2.2 2,5 z dodatkową powłoką PE do 3,4 3.5 z dodatkową powłoką PE do 5.9 Pręt FRP

mm

Bariera przeciwwilgociowa               Włókno przeciwwilgociowe
Dodatkowy element wzmacniający               Włókna szklane
Powłoka zewnętrzna 1.5 mm  (Nominal)  HDPE – czarny
Liczba ripcord’ów 2 Poliester
Średnica 10.0 11.5 14.0 mm
Waga 75 ± 10 100 ± 10 155 ± 15 kg

 

PARAMETRY MECHANICZNE
Krótkotrwała siła naciągu 2500 N IEC 60794-2-E1
Odporność na zgniatanie 2000 N IEC 60794-1-2-E3
Minimalny promień gięcia statyczny 15 x D IEC 60794-1-2-E11
Minimalny promień gięcia dynamiczny 20 x D IEC 60794-1-2-E6
Temperatura instalacji – 10 °C to 70°C IEC 60794-1-22-F1
Temperatura pracy – 40 °C to 70°C
Temperatura składowania – 40 °C to 70°C
TYP WŁÓKNA – G.652D
  WARTOŚĆ JEDNOSTKI
Tłumienie 1310 nm ≤ 0.35 dB/km
1550 nm ≤ 0.20 dB/km
Dyspersja chromatyczna 1285 – 1330 nm ≤ 3.5 ps/nm x km
1550 nm ≤ 18.0 ps/nm x km
Długość fali odcięcia λcc ≤ 1260 nm
Długość fali dla zerowej dyspersji 1302 – 1322 nm
Nachylenie w zerze dyspersji ≤ 0.092 ps/nm2 x km
Dyspersja polaryzacyjna ≤ 0.2 ps / km
Tłumienie wywołane zaginaniem 1 obrót φ 32 mm 1550 nm ≤ 0.05               dB
100 obrotów φ 50 mm 1310 nm
1550 nm
100 obrotów φ 60 mm 1625 nm
Średnica pola modu 1310 nm 9.2 ± 0.3 μm
1550 nm 10.4 ± 0.5 μm
Niecentryczność rdzeń-płaszcz ≤ 0.5  μm
Średnica płaszcza 125 ± 0.7  μm
Niecentryczność płaszcza/eliptyczność ≤ 0.7  %
Niecentryczność płaszcz-powłoka pierwotna ≤ 12 μm
Średnica powłoki pierwotnej włókna 245 ± 10 μm

Zapytaj o
HFCL OFIBER CMD 2,0